Blog Başlık

 •  

   

  Futbol, birçok duyguyu aynı anda farklı tutkularla yaşatan bir spor dalıdır. İzlemenin yanı sıra, oynamaktan da keyif alan kesim oldukça fazladır. Bu yüzden halı saha kramponlarına olan ilgi yüksektir. Yeşil sahada topun peşinden koşarken ayaklarınızın rahat etmesi gerekir. Bu yüzden doğru krampon seçimi hassas bir noktadır. Krampon ayakkabı modelleri arasından size uygun olanı tercih ederek maçın kaderini değiştirebilirsiniz!

  .
 •  

  Egzersiz, belli bir alanda istikrarlı bir şekilde yapılan vücut aktiviteleridir. Kalp sağlığını korumak, iskelet sistemini güçlendirmek, kilo vermek, zinde hissetmek gibi amaçlarla yapılır. Egzersiz yapmak ruh sağlığını olumlu yönde etkileyip depresyon riskini azaltır. Vücut sağlığınız için önemlidir ve daha konforlu bir yaşam geçirmenizi sağlayan aktivitelerdir.

  .
 •  

  İyi bir bel tedavisi gördükten sonra bel ağrınızın tekrar etmemesi ve ağrılarınızın kontrol altına alınması, günlük yaşamınızda aktif kalabilmeniz için önemlidir. İyi seçilmiş ve dikkatli yapılan bel egzersizleri sayesinde hızlı ve belirgin bir iyileşmeye kavuşurken, günlük yaşamda da aktif halde kalabilirsiniz.

  .
 • Haziran 05, 2021

   

  Sağlıklı bir sırt ve omuz için vakit ayırıp omuz antrenmanı yapmak bu sorunların üstesinden gelmek için önemlidir. 

  .
 • Mayıs 27, 2021

   

  Sizin için ilham olabileceğini düşündüğümüz nedenler yepyeni bir hayata adım atmada işinize yarayabilir.  Peki neden kilo vermelisiniz? İşte sizi ikna edecek 7 neden.

  .
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR