•  

  Yağmurlu havalarda, üzerinizde bir koruyucu olmazsa tüm kıyafetleriniz ıslanabilir. Bu kapsamda özellikle sonbahar ve kış aylarında, yağmurluk ve mont kullanımı ön plana çıkar. Bu yüzden yaptığınız kombine her zaman için bir yağmurluk veya mont ekleyebilirsiniz. Yağmurluklar ve montlar sizi yağmurdan koruyacak özel maddelerden tasarlanmış üst kıyafetleridir. Bu blog yazısında, yağmurluğunuzu veya montunuzu seçerken dikkat etmeniz gereken maddeleri inceleyeceğiz.

  .
 • Şubat 16, 2021

   

  Bahse konu yelek modelleri, takım elbiselerinizi kombinlediğiniz yelek modelleri değil. Aksine, dışarıda spor yaparken veya outdoor aktiviteleri gerçekleştirirken sizi soğuktan koruyacak, içinizi ısıtacak, rahat ve kullanışlı olan pofidik yelek modelleri konusundan bahsediyoruz.

  .
 • Şubat 06, 2021

   

  Neredeyse herkesin gardırobunda mutlaka bulunması gereken hayat kurtarıcı giysilerden biridir sweatshirt. Eskiden sweatshirt denilince akla sadece spor yaparken kullanılması gereken bir kıyafet olarak bilinirdi ancak şu an günlük hayatın her anında tercih edilmekte.Sizin için sweatshirt seçiminde yardımcı olacak konuları ele aldık.

  .
 •  

  Kış aylarının getirdiği hava koşulları giyim ve kışlık ayakkabı tercihleriniz üzerinde büyük etki gösterir. Kış aylarında kullanılan kıyafet ve ayakkabılar bu mevsimin şartlarına göre dizayn edilir. Bu kapsamda kışlık ayakkabı modelleri farklı çeşitlerde, desenlerde, modellerde ve tarzlarda üretilerek kullanıcılara sunulur. Kışlık ayakkabı alırken birkaç detaya dikkat edilmelidir bunları aşağıda sizler için maddeledik;

  .
 •  

  Bu blog yazısında, ayaklarınızı rahatsız etmeyecek, terletmeyecek, kış ve yaz aylarına uygun çorap önerilerinde bulunarak ayakkabılarınızın içine giyeceğiniz çorap seçiminizi www.sahilspor.com web sayfası olarak biraz olsun kolaylaştırmak istiyoruz. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

  .